Servis Hostesi (Çay-Kahve)

Fuar servis hostesi ihtiyaçlarınız için firmamıza danışmadan karar vermeyin.

Kimlere servis hostesi denir?

Fuar servis hostesleri, fuar alanları içerisinde firmaların ürün ve hizmet tanıtımlarını yaparken, bir yanda da broşür dağıtırlar. Stand hostesleri ile aynı işi yapan fuar servis hostesleri aynı zamanda karşılama içinde firmalara destek olurlar.

Servis Hostesi olmak için fiziksel özellikler nelerdir?

Fuar servis hostesi her şeyden önce dış görünümüne özen göstermelidir. İlk izlenim hem firmalar için, hem de gelen misafirler için çok önemlidir. İlk izlenim misafirlere, yapılacak olan lansmanın devamlılığı için önemlidir.

Fuar servis hostesleri dış görünüşünün dışında, diksiyonlarına da önem göstermelidirler. Hitabet sanatı, fikrinizin, ürününün talepkarları için, daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.

Servis Hostesi nerelerde çalışır?

Firmamızdan temin edeceğiniz host ve hosteslerimiz çeşitli fuar, tanıtım organizasyonlarınızda hizmetinizdedir.

 

Servis Hosteslerinin görevleri nelerdir?

Fuar organizasyonunuzda sahip olduğunuz standın her köşesi hakkını verir reklam ve tanıtımı yapmalıdır. Kısıtlı sürede yapılacak olan bu etkinliklerin beklentiniz olan tüm unsurları karşılaması ve bu pazarda büyük süs ve yankıya sahip olması gereklidir. Fuar Organizasyonlarınızda hizmetimize sizlerin fikirleriniz ve bütçeniz rehber olacaktır, Yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşıp fikir alışverişinde bulunmak. Birlikte karar alıp geri kalanı bizlere bırakmak hizmetlerimiz: ürün tanıtım mankeni, servis elemanı, garson temini, fuar hostesi, patenli broşür dağıtım hostesi, fuar ikramları, fuar catering, fuar ekipmanları fuar stantları, plazma kiralama gibi birçok hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Servis Hostes olmak isteyenler nerelere başvurmalıdır?

Servis Hostesi olmak isteyenler firmamıza başvurmaları yeterlidir.

Servis Hostesi Bulmak İçin Ne Yapılır

Önce firmamıza danışmanız menfaatiniz gereğidir. Yılların oluşturduğu bilgi, birikim ve uygun fiyat politikası nedeni ile servis hostesi bulabileceğiniz emin ellerden biri firmamızdır.

Servis Hostesi iletişim;

Lütfen web sitemizin iletişim menüsünden bizimle temas kurunuz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden istifade ediniz.

 

 

TOP