Havaalanı karşılama

Havaalanı karşılama nedir?

Havaalanı Karşılama havalimanları günümüzde şehirlerin yurtdışına ve diğer şehirlere açılan kapısı ve yurtdışı ulaşımında adeta tek nokta konumundayken günden güne yurtiçi ulaşımında da etkinliğini artırmaktadır. Bununla beraber havalimanları kapasite olarak büyümeye ve şehirlerin en hareketli noktalarından biri olmaya da devam etmektedir.

Niçin Havaalanı Karşılama Yapılır?

Firmamız havaalanı karşılama hizmetlerine de yer vermektedir. Havaalanı Karşılama hizmeti Ülkemizde başta İstanbul olmak üzere havalimanına sahip büyük şehirlerde daha çok olarak görebileceğimiz bir hizmettir. Bu hizmet sınıfında temel prensip şehirdışı ya da yurtdışından gelen misafirin şehirle ilgili bilgisi yok kabul edilerek genellikle misafiri ağırlayacak firma ya da kişi tarafından kiralaması yapılan aracın, misafir alandan çıktığı anda hazır durumda olması ve istenilen yere konforlu bir şekilde ulaşımının sağlanmasıdır. Burada büyük toplantılar veya çok önemli misafirlerin geldiği durumlarda misafirin havalimanı kapısından çıkışından araca binişine kadar çantalarının taşınması ve araçla rahatça buluşabilmesi amacıyla kişiye eşlik etmesi için özel personeller de kullanılabilir. Bu kişilerin olmadığı durumlarda karşılamayı şoför yaparak araca beraber geçilir.

 

Havaalanı Karşılamada amaç nedir?

Havaalanı Karşılamasında amaç, yurtiçi ve yurt dışından gelen misafirlerin rehberliğini yapmak, firmanızı en iyi şekilde temsil etmek ve güvenli bir iş ilişkisi temin etmektir.

 

Havaalanı Karşılamasının önemi nedir?

Havaalanı Karşılamasında özellikle yabancı misafirler için yeni ayak bastığı ülkenin hizmet kalitesini ve bir anlamda insan ilişkilerini yansıttığı için bu karşılama hizmeti çok önem arz etmektedir. Firmamız bu önemli hizmette yanınızdadır.

 

Havaalanı Karşılaması İçin Ne Yapılır?

Önce firmamıza danışmanız menfaatiniz gereğidir. Yılların oluşturduğu bilgi, birikim ve uygun fiyat politikası nedeni ile Havaalanı Karşılama hizmetini bulabileceğiniz emin ellerden biri firmamızdır.

 

Havaalanı Karşılama için iletişim;

Lütfen web sitemizin iletişim menüsünden bizimle temas kurunuz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden istifade ediniz.

 

TOP